Hezké vánoční svátky,Zajímavý obrázek s názvem Vánoční strom 2. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční strom 2 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.

 ať máte čas na pohádky.za, televizor Zobrazit velký fotografický snímek

 Ať se na vás štěstí směje,        míč,tlačítko,ne,kreslený film,oslava,oslava,znak,veselá,vánoční,klipart,barva,kostým,fajn,emotikony,emoce

 ať vás úspěch provází       Vánoční zvonek

  i v roce který přichází.     Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vánoční svícen. Obrázek Vánoční svícen je stejně jako všechny jiné vektorové obrázky dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.

 

 

Přejí děti a  zaměstnanci školky Rozstání                                 

 

                                                      obrázek - GV10.gif

Děkujeme panu starostovi a zastupitelstvu obce Rozstání, paní ředitelce Mgr.Miloslavě Vystavělové, AGRU Rozstání a také rodičům za finanční dary a hračky na Vánoce, všem hasičům za příspěvek na výlet pro děti.